Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

Hebei Zhonghe Foundry Co. LTD

Chiny Hebei Zhonghe Foundry Co. LTD Certyfikaty
Chiny Hebei Zhonghe Foundry Co. LTD Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Hebei Zhonghe Foundry Co. LTD

1 2 3 4 5 6 7 8
Hebei Zhonghe Foundry Co. LTD Hebei Zhonghe Foundry Co. LTD Hebei Zhonghe Foundry Co. LTD Hebei Zhonghe Foundry Co. LTD Hebei Zhonghe Foundry Co. LTD Hebei Zhonghe Foundry Co. LTD Hebei Zhonghe Foundry Co. LTD Hebei Zhonghe Foundry Co. LTD
Sklep castingowy Sklep castingowy Warsztat maszynowy

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Na calym swiecie
marki : ZHF
Ilość pracowników : 200~300
Coroczne wyprzedaże : 10000000-20000000
Rok założenia : 2003
pc Export : 90% - 100%
Zhonghe Foundry Co., Ltd. , założona w 2003 roku, jest profesjonalną fabryką produkującą odlewy z żeliwa szarego i sferoidalnego. Jest jednym z najlepszych producentów w dziedzinie odlewów drenażowych i odlewów pompowych; wszelkiego rodzaju nieobrobione lub obrobione części metalowe obejmują obszary budownictwa komunalnego, odlewy przemysłowe, domowe i ogrodowe. Firma zajmuje powierzchnię 60000 metrów kwadratowych, z powierzchnią budowy 16000 metrów kwadratowych dla istniejących warsztatów i biur w środku. W międzyczasie firma uzyskała chińskie pozwolenie na wywóz, które przyznało nam eksport odlewów bezpośrednio do zagranicznych klientów.

Produkty i moce produkcyjne
Firma jest w stanie produkować wszelkiego rodzaju odlewy drenażowe, części pomp, kołnierze, kratki ściekowe, odlewy skrzynek licznikowych i mebli ulicznych zgodnie z normami ASTM A48 lub A536, BS1452 lub 2789 o rocznej zdolności produkcyjnej ponad 10000 MT; Fabryka zwykle produkuje wyroby metalowe zgodnie z rysunkami klienta i wymaganiami technicznymi lub próbkami
Wszystkie powyższe produkty są eksportowane do USA, Włoch, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Meksyku oraz na całym świecie.
Zarządzanie jakością
Firma uzyskała certyfikat ISO9001 : 2000 przez zewnętrzne organy zapewniania jakości Moody International Certification w 2006 roku.
Firma wierzy w zarządzanie jakością, dlatego każdy odlew produkowany w odlewni jest dokładnie sprawdzany i sprawdzany przez przeszkolony i doświadczony zespół kontrolny. Każdy proces produkcyjny jest ściśle monitorowany i dokumentowany. Każdy casting można prześledzić pod kątem jego jakości.
Usługa spersonalizowana
Każde zamówienie, małe lub duże, jest kierowane przez jednego lub więcej pracowników naszego działu serwisowego. Każda osoba jest przeszkolona do dokładnego zapoznania się z produktami Zhonghe. Obsługa jest dla nas ważna, ponieważ jest dla Ciebie ważna.
Z szczerą chęcią współpracy oczekujemy na Twoje zapytanie i odwiedzenie nas, a następnie nawiązanie długoterminowych i korzystnych relacji.
Szczegóły kontaktu
Hebei Zhonghe Foundry Co. LTD

Osoba kontaktowa: Ms. Carlota

Faks: 86-317-4682888

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)